Wrocław 2011

Wyszukany pomysł na prezent

2015-02-05 | Irga

frazy kluczowe: różne, polityka, informacje, zakupy, prezenty

Kosze delikatesowe to produkty idealne na prezent z okazji różnego rodzaju świąt (np. Bożego Narodzenia, Wielkanocy), urodzin, imienin, ważnych uroczystości (np. ślubu, jubileuszu), czy też na podarunek dla kontrahenta lub pracownika. W odróżnieniu od standardowych upominków są one upominkami o charakterze uniwersalnym, które zawsze spełniają swoje zadanie, dzięki czemu unikamy wręczenia nietrafionego prezentu.

Kosze składają się z wysokiej jakości produktów powszechnie znanych i sprawdzonych marek oraz produktów unikatowych, trudno dostępnych na rynku. Mogą to być w szczególności wyszukane artykuły spożywcze, wykwintne słodkości i napoje alkoholowe, a także drobne upominki. Kosze delikatesowe są zapakowane w oryginalny sposób w wiklinowy kosz ozdobiony atrakcyjnymi dodatkami. Dzięki temu znakomicie się prezentują stanowiąc idealną kompozycję wręcz stworzoną do wręczenia jej bliskiej osobie, klientowi lub pracownikom firmy, którym się chce wyrazić swoją wdzięczność za dotychczasową współpracę.

Dostępne są w wielu rozmiarach oraz w wielu ciekawych i sprawdzonych konfiguracjach dostosowanych zarówno do okazji jak i do upodobań. Na specjalne życzenie możliwe jest także stworzenie kompozycji indywidualnej z produktami oraz dodatkami specjalnie wybranymi przez osobę zamawiającą kosz delikatesowy. Przy przygotowywaniu kosza lub koszy delikatesowych bierze się także pod uwagę oczekiwania osób, które mają być obdarowane i możliwy budżet. Dzięki temu można stworzyć upominek skrojony na miarę i dostosowany do specyficznych oczekiwań obdarowywanych osób, ale jednocześnie tak by zmieścić się w pewnych ramach cenowych (co jest niezwykle ważne przy obdarowywaniu większej grupy osób - np. pracowników, czy klientów). Co więcej, kosze delikatesowe od XXX przy większym zamówieniu dostępne są ze specjalnymi upustami.