Wrocław 2011

różne

Imprezy na świeżym powietrzu

2017-11-08 | Aneta R.

frazy kluczowe: biznes, eventy, informacje, organizator, różne

(...) Wybierasz się z rodziną na weekendową wycieczkę do stolicy? Już teraz zaplanuj Wasze rozrywki na te kilka dni, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu, kiedy dotrzecie już na miejsce.W stolicy czeka Was wiele rozrywek i imprez, ale jak wybrać te najlepsze? Jednym z najbardziej godnych polecenia pomysłów są pikniki rodzinne. Dzięki nim można (...)

Zagraniczna spółka

2017-08-12 | Krysia L.

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne

(...) Jeśli chcemy otworzyć własny interes, na początku musimy ustalić siedzibę swojej firmy. To ważne, gdzie ją otworzymy. Najprostszym rozwiązaniem będzie założenie działalności we własnym kraju. Nie jest to jednak najlepsza opcja. Jeśli wiec chcemy wyjść na przeciw całemu światu, powinniśmy pomyśleć nad założeniem firmy w zupełnie innym kraju. Możemy na tym sporo zyskać.Po pierwsze, niektóre kraje oferują naprawdę spore zniżki i pomoce dla nowych, małych firm, które dopiero co rozpoczynają się rozkręcać. Gdy więc szukamy idealnego miejsca na utworzenie swojej (...)

Wyjątkowa impreza dla dzieci

2015-11-09 | Anna J.

frazy kluczowe: dzieci, eventy, imprezy, informacje, różne

(...) Świąteczny czas jest zazwyczaj czasem wyjątkowym dla nas wszystkich, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ale to dzieci szczególnie radośnie przeżywają ten okres ze względu na mikołajki i imprezy mikołajkowe dla dzieci. Warto więc zadbać, aby nie zabrakło dla nich najważniejszych atrakcji i odpowiednio (...)

Odbojnice do regałów

2015-10-07 | Leszek

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Wyszukany pomysł na prezent

2015-02-05 | Irga

frazy kluczowe: informacje, polityka, prezenty, różne, zakupy

(...) dostosowanych zarówno do okazji jak i do upodobań. Na specjalne życzenie możliwe jest także stworzenie kompozycji indywidualnej z produktami oraz dodatkami specjalnie wybranymi przez osobę zamawiającą kosz delikatesowy. Przy przygotowywaniu kosza lub koszy delikatesowych bierze się także pod uwagę oczekiwania osób, które mają być obdarowane i możliwy budżet. (...)

Tissot PRC 200 - ponadczasowa klasyka

2013-10-08 | Irga

frazy kluczowe: biznes, różne, zegarki

(...) przyjęte standardy, takie jak precyzja, niezawodność, nietuzinkowość, nowoczesność, elegancja i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu zasad zegarmistrzowskiego rzemiosła. Nie są to jedynie puste frazesy, na potwierdzenie czego może służyć fakt, że firma posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 150 krajach, w których rzesza zadowolonych i lojalnych klientów niezmiennie zaopatruje się w najnowsze modele z kolejnych kolekcji szwajcarskiego producenta.Klientami Tissota mogą zostać wszyscy, bez względu na płeć, wiek, zasobność portfela, zainteresowania, zawód, pasje - szwajcarskie czasomierze zadowolą każdego, na miarę jego potrzeb, preferencji i gustu.Jedną z popularnych kolekcji tej marki jest Tissot PRC 200, znana (...)

Certina mierzy czas rajdowcom

2013-10-07 | Iga

frazy kluczowe: biznes, różne, zegarki

(...) zabezpieczenie polegające na odporności na wstrząsy, niezwykle wytrzymałym szafirowym szkiełku, wyjątkowej szczelności oraz wzmocnieniu dna koperty. Precyzję szwajcarskich produktów i wytrzymałość na trudne warunki docenili także kierowcy rajdowi, którzy już od lat 70-tych mogli liczyć na wsparcie producenta czasomierzy, co widać na prestiżowych rajdach samochodowych. Począwszy od Skandynawii, gdzie rajdy samochodowe są szalenie popularne, a skończywszy na znanym wszystkim wyścigom Formuły 1. Dzięki tej współpracy Certina stała się Oficjalnym Chronometrażystą na Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA, najbardziej prestiżowej serii rajdów organizowanych przez FIA. Obecność szwajcarskiej marki ma za zadanie (...)