Wrocław 2011

produkcja

Jak dobrać buty ochronne?

2015-01-27 | Aneta R.

frazy kluczowe: biznes, obuwie ochronne, odzież ochronna, produkcja

(...) Nie jest łatwo dobrać odpowiednie buty ochronne, jest to o wiele trudniejsze niż w przypadku zwykłych butów. W tym przypadku bowiem, od jakości wybranego obuwia zależy czy unikniemy niebezpiecznego urazu, albo w jakim stopniu ograniczymy jego konsekwencje.Z pewnością dużą rolę odgrywa tutaj rodzaj wykonywanej przez nas pracy. Innymi cechami będzie musiał się wyróżniać but przeznaczony dla mechanika, a innymi dla pracownika budowlanego. Mimo to, każde obuwie ochronne, ma kilka cech wspólnych, na które musimy przede (...)

Rodzaje obróbki metali

2014-09-04 | Janina K.

frazy kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

(...) części materiałów. W ten sposób można zmieniać wygląd, wzór, wielkość oraz kształt metalu. Do skrawania należą: frezowanie, wykonywane za pomocą frezu; toczenie wykonywane w tokarkach, najbardziej rozpowszechniany typ obróbki skrawaniem; szlifowanie, dokonywane zazwyczaj na przedmiotach hartowanych, stalowych i metalowych - do obróbki wykończeniowej.Innym typem przemysłowej obróbki metali jest ich obróbka plastyczna, pozwalająca nadać materiałom odpowiedni kształt. Może ona być wykonywana w trybach wysokich bądź niskich temperatur, zależnie od oczekiwanych rezultatów. Tutaj występujące rodzaje to:* gięcie (...)

Maszyny rolnicze to podstawa

2013-08-28 | Roksana W.

frazy kluczowe: biznes, produkcja, rolnictwo

(...) posiadania oraz sprawiają, że każdy rolnik będzie mógł w pełni korzystać z możliwości posiadanego przez siebie areału. Zanim to jednak nastąpi powinien przestudiować ogłoszenia rolnicze opublikowane na portalach internetowych oraz w gazetach codziennych i branżowych. Tam bowiem znajdzie wszelkie podpowiedzi jak uprawiać, gdzie szukać, czego poszukiwać, czego oczekiwać. Samodzielne zakupy mogą być zawodne i zdradliwe. Najlepiej zatem umówić się ze sprzedającym w towarzystwie drugiej osoby, która zna się lepiej na sprzęcie rolniczym niż my. Tacy specjaliści będą nam pomocni, ostudzą nas zapał i ustrzegą nas od błędu. Warto kupić używane traktory, kombajny, rozrzutniki, (...)