Wrocław 2011

polityka

Odbojnice do regałów

2015-10-07 | Leszek

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) uszkodzenia, wymagania przeciw pożarowe a także odpowiedni dobór kolorów pozwalający na utrzymanie estetycznego wyglądu magazynu.Odboje stalowe chronią instalacje, regały, rampy przed uszkodzeniami  powodowanymi przez wózki transportowe. Powinny one być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami unii europejskiej. Nie powinny posiadać ostrych lub wystających krawędzi i być pokryte specjalnym sztucznym tworzywem odpornym na uszkodzenia. Istotną rzeczą jest również posiadanie przez te zabezpieczenia odpowiednich atestów.Wyznaczając drogi wewnętrzne, zabezpieczając ściany o lekkiej konstrukcji wyposażmy je w urządzenie a dużej wytrzymałości, osiąganej dzięki zastosowaniu wysokiej (...)

Ciekawe atrakcje na wieczór panieński

2015-03-18 | Roksana W.

frazy kluczowe: biznes, informacje, polityka

(...) Większość dziewczyn, która pełni rolę druhny na ślubie swojej przyjaciółki, oprócz niezwykle istotnej funkcji na tej właściwej ceremonii, musi również wywiązać się ze zorganizowania wieczoru panieńskiego. Dzisiaj właściwie każda przyszła panna młoda życzy sobie zorganizowania dla niej takiej imprezy, chociaż jeszcze parę lat temu nie był to zbyt popularny zwyczaj.Wieczór panieński powinien być niezapomniany. To impreza jedyna w swoim rodzaju, która wszystkim jego uczestniczkom powinna zapaść głęboko w pamięć. Wraz ze wzrostem popularności tych imprez, druhny mają jednak coraz trudniejsze zadanie - wymyślenie i zaplanowanie oryginalnej zabawy jest naprawdę sporym (...)

Wyszukany pomysł na prezent

2015-02-05 | Irga

frazy kluczowe: informacje, polityka, prezenty, różne, zakupy

(...) czemu unikamy wręczenia nietrafionego prezentu.Kosze składają się z wysokiej jakości produktów powszechnie znanych i sprawdzonych marek oraz produktów unikatowych, trudno dostępnych na rynku. Mogą to być w szczególności wyszukane artykuły spożywcze, wykwintne słodkości i napoje alkoholowe, a także drobne upominki. Kosze delikatesowe są zapakowane w oryginalny (...)