Wrocław 2011

ogród

Pojawienie się graficiarzy

2014-09-17 | Agnieszka

frazy kluczowe: bramy, dekoracja wnętrz, dom, garaże, ogród

(...) Duże polskie miasta, co roku narażają młodych ludzi na nakładanie wysokich mandatów dla młodzieży, która decyduje się na robienie graffiti na ścianach różnych budynków osiedlowych. Tymczasem, wiele osiedli zyskuje znacznie na takich artystycznych wybuchach, ponieważ nie pozostają one w takich sytuacjach jedynie szarymi blokowiskami.Blaszaki robotnicze, w których zamieszkują pracownicy administracji publicznej, (...)

Funkcje oświetlenia miejskiego

2014-09-05 | Janina K.

frazy kluczowe: dom, ogród, oświetlenie, remonty, usługi budowlane

(...) sprawniej poruszają się po obszarach miejskich.Najczęściej dobrze oświetlone obszary to parki, alejki, a przede wszystkim ulice. Dzieje się tak w celu zapewnienia odpowiedniej jakości oraz ilości światła kierowcom. Jeżdżąc po zaciemnionych obszarach, kierowca może łatwo się zgubić lub doprowadzić do wypadku drogowego. (...)

Pierwsze kroki w ogrodzie

2013-03-21 | Irga

frazy kluczowe: aranżacje ogrodów, ogród, projektowanie ogrodów, tereny zielone

(...) odwiedzając stronę www.polskiogrod.pl można znaleźć jej bogatą ofertę.Powinno się zadbać by naszym ogrodem zajęła się firma ogrodnicza, czyli ogrodnicy z dorobkiem. Zakładanie ogrodów to nie jest łatwa ani prosta sprawa. Zawsze można to stworzyć według własnego uznania, jednak efekt finalny może być mizerny. Idealnym wyborem było by zlecenie zaprojektowania ogrodu firmie, która zatrudnia w swoich szeregach wykształconych speców Architektury zieleni. Wykorzystując do pracy takie osoby ma się pewność, że projektowanie ogrodów (...)

Lustro w przedpokoju

2012-12-20 | Iga

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, szkło

(...) jest zawodowy w stosunku do konsumenta zaproponuje ponadto cięcie szkła według zapatrywań klienta. Nie każde zakłady szklarskie proponują dodatkową usługę, ofertę jak pogotowie szklarskie. Gdy wydarzy się tak, że najdroższe lustro zostanie zniszczone, albo co gorsza zniszczone absolutnie, sprawny fachman z pogotowia szklarskiego zajmie się lustrem i w ciągu chwili będzie można znowu radować się meblem. Jeżeli niewykonalna jest (...)