Wrocław 2011

dom

Pojawienie się graficiarzy

2014-09-17 | Agnieszka

frazy kluczowe: bramy, dekoracja wnętrz, dom, garaże, ogród

(...) umieszczania na nich wątków satyrycznych. Zdarzało się, że bohaterami niewielkich scenek stawali się politycy i słynni celebry ci polskiej sceny aktorskiej czy muzycznej. Wszystko ograniczane było jedynie wyobraźnią. Warto bowiem pamiętać, iż materiały plastyczne nie należą do szczególnie dużych wydatków, ponieważ jeden spray kosztuje około kilku złotych.Bardzo często zdarzało obserwować się murale na (...)

Funkcje oświetlenia miejskiego

2014-09-05 | Janina K.

frazy kluczowe: dom, ogród, oświetlenie, remonty, usługi budowlane

(...) Dobrze rozplanowane oświetlenie miejskie posiada wiele funkcji, a jego głównym wynikiem jest podwyższenie komfortu mieszkańców danego miasta.Lampy miejskie stwarzają przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Światło niweluje ryzyko występowania aktów wandalizmu oraz czynów karalnych. Mieszkańcy czują się bezpieczniej i (...)

Kładzenie podłóg drewnianych

2013-01-03 | Roksana W.

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, dom

(...) Nasza firma to zespół wyszkolonych ludzi, dla których architektura wnętrz jest zamiłowaniem i przelewają swoje umiejętności na wykonywaną pracę. W ciągu kilku lat swojej działalności przygotowali kilkadziesiąt wnętrz, biorąc pod uwagę uwagi, potrzeby i przeznaczenie klienta. Ich klienci otrzymują usługi na wysokim poziomie związane z projektowaniem, kompleksowym wyposażaniem wnętrz pomieszczeń biurowych, mieszkań czy też użyteczności publicznej. Podczas wykonywania każdego zlecenia prowadzony jest ciągły nadzór, (...)

Lustro w przedpokoju

2012-12-20 | Iga

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, szkło

(...) też je w sypialni albo toalecie. Mniejszą szkodą jest gdy zbije się lustro ale jeżeli uszkodzono szybę w aucie czy w witrynie sklepowej potrzebna jest niezwłoczna reakcja ze strony firmy szklarskiej. Użycie lustra pozwala na dbanie o swój prezencje. Kobiety nie mogłyby malować się bez tego zwierciadła. Bogato zdobione lustra pozwalają na miły wygląd mieszkania. Co raz więcej firm proponuje swoje usługi 24h/dobę. Szklarz, który (...)