Wrocław 2011

budownictwo

O konieczności wykonywania przeglądów budowlanych

2014-11-02 | Małgosia

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

(...) najmniej raz w roku należy sprawdzać elementy budynku szczególnie narażone na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Kontroli poddane być muszą instalacje i urządzenia służące ochronie środowiska oraz wszelkiego rodzaju instalacje gazowe oraz kominowe, w tym dymowe, spalinowe i wentylacyjne. Do obowiązków zarządcy czy właściciela budynku należy również sprawdzenie pokryć dachowych, instalacji centralnego ogrzewania, a także elementów instalacji kanalizacyjnej. Najlepiej zgłosić się wtedy do specjalistów np. na www.budownictwo.dekra.pl/oferta/eksploatacja-obiektu/przeglady-okresowe-kontrole-techniczne.Przegląd pięcioletni budynków to nic innego jak (...)

Szukasz projektów domów?

2013-01-05 | Leszek

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

(...) pójdziesz do architekta, ażeby dopasować projekt do posesji.Porozmawiaj z architektem i zastanów się:Co będzie widać przez okna. Od tego uzależnij ich usytuowanie.Czy budynek będzie miał poddasze. To procentuje niższymi kosztami o 5-10 proc.Czy łazienka i kuchnia będą blisko siebie tzn. czy są dwa piony czy może tylko jeden. To rozwiązanie umożliwia sporą dowolność w rozmieszczaniu pomieszczeń w domu, ale jest droższe.Czy dom jednorodzinny będzie miał piwnicę. To (...)

Kładzenie podłóg drewnianych

2013-01-03 | Roksana W.

frazy kluczowe: budowa domu, budownictwo, dom

(...) przygotowywana jest kompletna dokumentacja projektowa, dobierane i konsultowane są materiały i elementy wykończeniowe. Oferta naszej firmy to między innymi:- sprzęt RTV i AGD wszystkich dostępnych marek na rynku.- najwyższej jakości parkiety Wrocław i podłogi Wrocław z gatunków drzew krajowych jak i egzotycznych. - elementy wykończeniowe z materiałów takich jak: stal nierdzewna, kamień naturalny, szkło architektoniczne i aluminium. - oświetlenie wewnętrzne jak i zewnętrzne renomowanych firm tj.: Aquaform, Modular, Micron, (...)