Wrocław 2011

biznes

Imprezy na świeżym powietrzu

2017-11-08 | Aneta R.

frazy kluczowe: biznes, eventy, informacje, organizator, różne

(...) Wybierasz się z rodziną na weekendową wycieczkę do stolicy? Już teraz zaplanuj Wasze rozrywki na te kilka dni, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu, kiedy dotrzecie już na miejsce.W stolicy czeka Was wiele rozrywek i imprez, ale jak wybrać te najlepsze? Jednym z najbardziej godnych polecenia pomysłów są pikniki rodzinne. Dzięki nim można (...)

Zagraniczna spółka

2017-08-12 | Krysia L.

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne

(...) Jeśli chcemy otworzyć własny interes, na początku musimy ustalić siedzibę swojej firmy. To ważne, gdzie ją otworzymy. Najprostszym rozwiązaniem będzie założenie działalności we własnym kraju. Nie jest to jednak najlepsza opcja. Jeśli wiec chcemy wyjść na przeciw całemu światu, powinniśmy pomyśleć nad założeniem firmy w zupełnie innym kraju. Możemy na tym sporo zyskać.Po pierwsze, niektóre kraje oferują naprawdę spore zniżki i pomoce dla nowych, małych firm, które dopiero co rozpoczynają się rozkręcać. Gdy więc szukamy idealnego miejsca na utworzenie swojej (...)

Ciekawe atrakcje na wieczór panieński

2015-03-18 | Roksana W.

frazy kluczowe: biznes, informacje, polityka

(...) Większość dziewczyn, która pełni rolę druhny na ślubie swojej przyjaciółki, oprócz niezwykle istotnej funkcji na tej właściwej ceremonii, musi również wywiązać się ze zorganizowania wieczoru panieńskiego. Dzisiaj właściwie każda przyszła panna młoda życzy sobie zorganizowania dla niej takiej imprezy, chociaż jeszcze parę lat temu nie był to zbyt popularny zwyczaj.Wieczór panieński powinien być niezapomniany. To impreza jedyna w swoim rodzaju, która wszystkim jego uczestniczkom powinna zapaść głęboko w pamięć. Wraz ze wzrostem popularności tych imprez, druhny mają jednak coraz trudniejsze zadanie - wymyślenie i zaplanowanie oryginalnej zabawy jest naprawdę sporym (...)

Jak dobrać buty ochronne?

2015-01-27 | Aneta R.

frazy kluczowe: biznes, obuwie ochronne, odzież ochronna, produkcja

(...) Nie jest łatwo dobrać odpowiednie buty ochronne, jest to o wiele trudniejsze niż w przypadku zwykłych butów. W tym przypadku bowiem, od jakości wybranego obuwia zależy czy unikniemy niebezpiecznego urazu, albo w jakim stopniu ograniczymy jego konsekwencje.Z pewnością dużą rolę odgrywa tutaj rodzaj wykonywanej przez nas pracy. Innymi cechami będzie musiał się wyróżniać but przeznaczony dla mechanika, a innymi dla pracownika budowlanego. Mimo to, każde obuwie ochronne, ma kilka cech wspólnych, na które musimy przede (...)

Rodzaje obróbki metali

2014-09-04 | Janina K.

frazy kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

(...) Przemysłowa obróbka metali była bardzo długo gałęzią przemysłu niedostrzeganą oraz niedocenianą. Dziś stawia przed sobą kolejne wyzwania, a z usług firm zajmujących się przeróbką metali do dalszych celów produkcyjnych czy konstrukcyjnych korzysta większość producentów.Zależnie od wykorzystywanego materiału oraz celu obróbka metali może przebiegać w różny sposób oraz zaliczać się do kilku głównych grup, wyróżnianych przez przedsiębiorstwa zajmujące się nią.Najczęstszym typem obróbki metali jest obróbka skrawaniem. Jest to nic innego, jak nadawanie metalom odpowiedniego kształtu przez usuwanie (...)

Tissot PRC 200 - ponadczasowa klasyka

2013-10-08 | Irga

frazy kluczowe: biznes, różne, zegarki

(...) 160 lat temu w małej szwajcarskiej miejscowości Le Locle, Charles Emil Tissot i jego syn założyli fabrykę zegarków. Czy wtedy wiedzieli, że tworzą właśnie historię światowego zegarmistrzostwa? Czy przeczuwali, że ich marka przetrwa do XXI wieku a ich produkty będą noszone na nadgarstkach klientów z całego świata? Trudno powiedzieć, ale faktem jest, że Le Locle uznawana jest dziś między innymi dzięki firmie Tissot za kolebkę zegarmistrzostwa, co wpłynęło na wpisane miasteczka na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a tissotowskie zegarki są rozpoznawalną, uznaną i szanowaną marką na całym globie.Przez wszystkie lata istnienia, firma ta nie zaprzestaje tworzenia produktów najwyższej jakości, zachowując pierwotnie (...)

Certina mierzy czas rajdowcom

2013-10-07 | Iga

frazy kluczowe: biznes, różne, zegarki

(...) Certina mierzy czas rajdowcomSzwajcarski producent zegarków Certina, których pierwsze egzemplarze tworzone były już ponad sto lat temu, dziś może poszczycić się produktami najwyższej jakości i klientami, którzy doceniają precyzję, trwałość i piękno zegarków. Nazwa marki pochodzi od łacińskiego „certus” co oznacz pewność, odpowiedzialność - po latach można śmiało stwierdzić, że nazwa firmy nie została przyjęta na wyrost. Dziś jej kolekcje, zarówno zegarków damskich jak i męskich, różnorodnych technicznie i stylistycznie, znane są w 75 krajach. Przykładem może być seria zegarków DS Podium z wprowadzonym przez tę właśnie firmę w 1959 roku systemem Double Securite, gwarantującym podwójne (...)

Maszyny rolnicze to podstawa

2013-08-28 | Roksana W.

frazy kluczowe: biznes, produkcja, rolnictwo

(...) Wiadomo, że maszyny rolnicze to podstawa nowoczesnego gospodarstwa. Skończyły się czasy sierpów i kos. Mechanizacja podbiła polskie rolnictwo trzydzieści lat temu, a teraz już nie tylko mechanizacja, ale też automatyzacja i przyspieszenie produkcji. Nadal potrzebne są w nowoczesnych gospodarstwach ciągniki rolnicze używane, bo nowe są zbyt drogie i niedostępne dla większości gospodarstw. Inne maszyny rolnicze używane to również przyszłość rolnictwa.Dlatego każdemu rolnikowi zalecamy po objęciu gospodarstwa po rodzicach lub dziadkach czy też innych członkach rodziny uwagę i rozważne uzupełnienie gospodarstwa o wszelkie niezbędne maszyny rolnicze. One pomagają uzupełnić stan (...)

Tonery Canon

2013-01-03 | Roksana W.

frazy kluczowe: biuro, biznes, materiały eksploatacyjne

(...) się producent naszego urządzenia drukującego (na liście mamy następujących producentów: Panasonic, Oki, Epson, Dell, Samsung, Kyocera, Brother, Canon, Sharp, Lexmark, HP, Xerox, Minolta) a także jaki symbol producenta posiada nasz tusz lub toner Brother. Dzierżąc wszystkie te dane możemy teraz ruszać na zakupy. Tanie tusze a także tonery - tak oryginalne jak i regenerowane - sprzedaje renomowany sklep internetowy Amidruk. Zaopatrzysz się tam zadziwiająco sprawnie a także szybko dowolne tusze. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów i szybka dostawa sprawiają, że sklep ten jest niezwykle popularny w internecie i to zarówno wśród użytkowników domowych jak i firmowych. Wystarczy jak zidentyfikujesz swój tusz albo toner wpisując jego numer lub też wprowadzisz jedynie symbol drukarki a natychmiast uzyskasz całościową ofertę cenową biorącą pod uwagę tak produkt oryginalny (...)